با ناپدید شدن پنجاه خروس در گمرك فرودگاه امام خمینی، تحقیقات قضائی ـ پلیسی برای روشن شدن این ماجرا آغاز شد.

50 خروس‌ها كه با پرواز كابل ـ تهران، وارد پایتخت شده بودند، به‌علت نداشتن مجوزهای لازم از مراجع قانونی در قفسی در گمرك فرودگاه نگهداری می‌شدند.

هفته گذشته، هنگامی كه پرواز كابل ـ تهران، در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست، مأموران گمرك با محموله‌ای از خروس‌های لاری روبه‌رو شدند كه قرار بود در تهران تخلیه شود.

از آنجا كه مالك این محموله، هیچ مجوز قانونی از سازمان دامپزشكی و دیگر مراجع قانونی برای وارد كردن این خروس‌ها به كشور نداشت، همه آنها توقیف شدند و مسئولان گمرك نیز تصمیم گرفتند آنها را تا صدور مجوز قانونی در بخشی از گمرك نگهداری كنند.

بهروز مهاجری، بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه فرودگاه‌های تهران، با تأیید این خبر گفت: از آنجا كه گمرك محل مناسبی برای نگهداری از خروس‌ها و قرنطینه حیوانات و پرندگان نداشت، مدتی آنها را در محلی در باند پرواز نگهداری كرد، ولی پس از مدتی این پرندگان به اتاقی در سالن ترمینال فرودگاه انتقال یافتند.

 

وی ادامه داد: پس از گذشت چند روز از این ماجرا، شكایتی از سوی گمرك فرودگاه به این شعبه فرستاده شد كه از تلف شدن تعدادی از خروس‌ها و ناپدید‌شدن بقیه آنها حكایت داشت. در این شكایت آمده بود كه مالك خروس‌ها بدون دریافت مجوز و پنهانی خروس‌ها را از گمرك بیرون برده است.

با دریافت این شكایت، دستورهای قضائی درباره این پرونده صادر شد و مأموران، تحقیقات تخصصی برای یافتن سرنوشت خروس‌های ناپدید شده را آغاز كردند.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.