برخی از شهرهای زیبا؛ دیدنی و عموما مشهور جهان، دارای بخش هایی هستند که در کنار دریا یا یک تالاب واقع شده است. به سیدنی و بندرگاه زیبا و دیدنی آن فکر کنید، بخش مرکزی ونکوور، شاخابه واقع در کنار معدن زغال سنگ نیویورک، کیپ تاون، سانفرانسیسکو، هنگ کنگ و ده ها شهر دیگری که می توان آن ها در این فهرست گنجاند.

بهترین راه برای بهره بردن از زیبایی این شهرها، عموما مناظر آن در کنار آب است. بیشتر این شهرها دارای قایق های گردشگری هستند و گردشگران می توانند با قایق های ویژه، تجربه ای تکرار نشدنی از حضور در شهر داشته باشند. عموم این شهرها دارای شبکه ای از حمل و نقل آبی بوده و این سیستم حمل و نقل عمومی خود از دیگر جاذبه های این شهرها محسوب می شود.

کیپ تاون: از اسکله ویکتوریا و آلبرت (V&A) سوار قایق هایی که به مقصد جزیره روبن (Robben) می روند شده و نمایی زیبا از چشم انداز و افق کیپ تاون را به همراه کوهستان مشهور تیبل (Table Mountain) در پس زمینه شهر، مشاهده کنید و تنها چیزی که از مشاهده این مناظر زیبا گیرتان می آید، لذت باشد و بس.

 

 

نیویورک: یکی از بهترین روش هایی که می توان از آن طریق نمایی زیبا از شهر نیویورک، منطقه منهتن، جزیره الیس (Ellis)، مجسمه آزادی و پل زیبا و تاثیر گذار (Verrazano-Narrows) را تماشا کرد، سوار شدن به قایق هایی است که به سمت جزیره استاتن (Staten Island) حرکت می کنند است، این قایق ها رایگان بوده و نیازی به پرداخته هزینه برای سوار شدن به آن ها وجود ندارد.

 

ریودو ژانیرو: این شهر زیبا از یک سو در کنار کوهستانی زیبا با قله هایی خمیده قرار داشته و از سمت دیگر با سواحل ماسه و آب های اقیانوس همسایه است. سواحل ریو خود به تنهایی یک عامل شگفت انگیز برای هر بازدیدکننده ای محسوب شده و بهترین راه برای دیدن چشم اندازی زیبا از شهر و پس زمینه کوهستانی آن، سوار شدن به قایق هایی است که از آبراهه های مرکز شهر حرکت کرده و تا خلیج کوچک نیتروی (Niteroi) به مسیر خود ادامه می دهند.

 

استانبول: قایق سواری در تنگه بسفر یکی از مهم ترین کارهایی است که گردشگران باید در حین بازدید از این شهر شگفت انگیز انجام دهند. در این منطقه تعداد زیادی خطوط کشتی رانی توریستی وجود دارد که گردشگران را به مناطق توریستی زیبایی مانند قصر دلمه باغچه، دماغه طلائی، مسجد ایا صوفیا، مسجد آبی و بسیاری از دیگر جاذبه های واقع شده در تنگه بسفر منتقل می کنند. گزینه ارزان قیمت دیگر برای تماشای این مسیر آبی، سوار شدن به قایق های شهری از منطقه (Eminonu) است.

 

در این مسیرها، شما مناظری زیبا و تماشایی از چشم انداز شهر داشته و از مناطق مهم گردشگری از جمله کاخ دلمه باغچه، استحکامات نظامی باستانی و روستاهای مختلفی که در دو سوی منطقه اروپایی و آسیایی طرفین تنگه قرار دارند، عبور کرده و به طور حتم از دیدن آن سیر نخواهید شد.

 

 
یوکوهاما: اگر چه در کشور ژاپن؛ توکیو هم دارای بندر و لنگرگاه زیبایی است اما من شخصا مسیرهای قایق رانی یوکوهاما را ترجیح داده و توصیه می کنم. مسافران این مسیر آبی، به آرامی از آبراهه گذر کرده و تا خلیج و پل زیبای یوکوهاما در حوالی بندر بزرگ این شهر خواهند رفت که یکی از شلوغ ترین بنادر کشور ژاپن محسوب می شود.

 

در مسیر یوکوهاما شما چشم اندازی زیبا و تماشایی از شهر یوکوهاما از جمله بلندترین برج کشور ژاپن را تماشا کرده و در روزهای صاف و آفتابی؛ امکان دیدن کوه زیبای فوجی نیز وجود دارد. به طوریکه اگر به شما یک بار دیگر پیشنهاد شود که دوباره این قایق رانی را تجربه کنید، دست رد به سینه پیشنهاد دهنده نمی زنید.

 

 

ونکوور: شهر ونکوور را می توان یکی از زیباترین شهرهای دنیا دانست. خطوط قایق رانی مستقر در مسیرهای دریایی اطراف شهر، گزینه مناسبی برای تماشای مناظر زیبا و چشم انداز شهری محسوب شده و دیدن سازه های شهری در برابر زمینه کوهستان های زیبا با قله های پوشیده از برف، تجربه ای استثنائی محسوب می شود. در این مسیر،؛ بخش های زیادی از شهر از جمله پارک ها، سواحل و … دیده می شوند.

 

شانگهای: شهر شانگهای در دهانه رود یانگ تسه و محل اتصال آن به دریا قرار گرفته و قطعا در این منطقه یکی از زیباترین مناظر و چشم اندازهای شهرهای کنار دریا را در سراسر دنیا شاهد خواهید بود. یکی از بهترین گزینه هایی که برای تماشای شهر و هیاهوی آن وجود دارد، سوار شدن به قایق های رودخانه هوانگ پو است.

در این مسیر شما از کنار ساختمان های سبک دوران استعمار عبور کرده و آسمان خراش های منطقه پودونگ از جمله برج جین مائو و مرکز مالی جهانی را خواهید دید. در طول مسیر با سیل همیشگی قایق های کوچک و بزرگی که از این محل عبور می کنند روبرو شده و قطعا گردن شما از تماشای آسمان خراش های بلندی که در طرفین این مسیر قرار دارند، درد خواهد گرفت. پس بعد از پیاده شدن از قایق به شما پیشنهاد می دهیم به فکر یک گلوبند طبی برای خود باشید!

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.