قبرس در سال های اخیر در زمینه صنعت توریسم پیشرفت های قابل توجهی داشته و هر ساله بر تعداد گردشگران آن افزوده شده است. طبیعت جزیره قبرس بسیار زیباست و نواحی از خاک این جزیره جز مناطق حفاظت شده هستند به شکل پارک های جنگلی هستند که از نمونه های آن می توان به 2 پارک جنگلی زیبا قبرس اشاره نمود.

 

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

 

درباره پارک جنگلی کیپ گرکو در قبرس

 

طبیعت زیبا و فوق العاده و همچنین وجود منابع غنی پوشش گیاهی در قبرس از جمله عواملی است که سبب جذب گردشگر به این جزیره شده و بر جذابیت ان افزوده است.

پارک جنگلی کیپ گرکو تا حدود زیادی بکر و دست نخورده باقی مانده و آرامش و سکوت حاکم بر ان مثال زدنی است لذا گردشگران در این پارک می توانند علاوه بر استفاده از طبیعت در محیطی آرام به استراحت بپردازند و لحظاتی خوش و بیادماندنی را تجربه کنند.

 

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

 

اطلاعاتی در مورد پارک جنگلی کیپ گرکو قبرس

 

پارک جنگلی کیپ گرکو قبرس با وسعتی حدود 385 هکتار در سال 1993 میلادی به عنوان یکی از پارک های ملی این جزیره به ثبت رسید تا برنامه های حفاظتی مخلتف در ان اجرا گردد و از نابودی گونه های گیاهی و شکار انواع حیوانات جلوگیری شود.

این پارک جنگلی در بین شهرهای آیاناپا و پروتاراس که هر دو از جمله محبوب ترین مقاصد توریستی در قبرس هستند واقع شده و اغلب به سبب زیبائی های طبیعی مورد بازدید گردشگران تور قبرس قرار می گیرد.

 

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

 

باغ های زیتون

 

نواع باغ های زیتون را در قبرس خواهید دید که جزء جاهای دیدنی قبرس می باشد و در واقع ، رفتن به پارک زیتون اولیسترو قبرس “Oleastro Olive Park” در آنویرا یکی از بایدهای سفر به قبرس می باشد. یک روز کامل را برای کشف این روستای سنتی قبرس که در میان باغ های انگور و سواحل قرار دارد سپری کنید.

 

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

 

ویرانه های صومعه باستانی تیمیو استاورو قدم بزنید و به موزه روستایی بروید، نوعی گیاه سبز که از آن پودر کاکائو درست می شود. در خیابانهای سنگفرش شده پرسه بزنید و خانه های بازسازی شده را ببینید، بیشتر وقت خود را در پارک زیتون اولیسترو بگذرانید تا یاد بگیرید چگونه روغن زیتون تهیه می کنند.

 

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

2 پارک جنگلی زیبا قبرس

 

اگر از لیماسول خارج شوید و در مسیر پافوس این روستای زیبای آنوگیرا با خانه های سنگی را می بینید، پارک زیتون اولیسترو در بیرون این روستا واقع شده که موزه های دوست داشتنی و میوه های خوشمزه ای دارد.

در میان این باغ زیبای اولیسترو، یک ساختمان وجود دارد که اطلاعاتی در مورد زیتون به شما می دهد، اول برگ زیتون جدا می شود بعد شسته و خرد می شوند و در نهایت هسته و پوسته از هم جدا می شوند.معمولا فرایند تولید روغن زیتون در اواسط اکتبر و فوریه انجام می شود.

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.