کشور قبرس امسال بیش از 3.2 میلیون گردشگر نسبت به سال گذشته داشته باشد، قبرس به سرعت تبدیل به یکی از داغ ترین مکان های تعطیلات در مدیترانه شده به طوری که انتظار می رود . با وجود برخی از تمیز ترین سواحل با پرچم آبی در اروپا و تقریبا 360 روز آفتابی، این یک مقصد تمام عیار برای سفر است که در متن زیر با 3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس آشنا می شوید.

تله های گردشگری

 

اگر فکر می کنید که به یک کشور مدیترانه ای برای لذت بردن از غذاهای دریایی شگفت انگیز می روید، سخت در اشتباه هستید. اکثر ماهی ها در مزارع رشد می کنند و اگر به منو رستوران ها توجه نکنید، بیشترغذای دریایی یخ زده تهیه می شوند. از آشکار ترین تله های گردشگری که رستوران ها در اطراف جاذبه های گردشگری قبرس و مناطق دیدنی قبرس هستند، دور بمانید! بزرگترین آنها در منطقه ای واقع در Paphos است که در نزدیکی قلعه نوار اصلی خلیج و قلعه Limassol واقع است. ارائه غذا در شهرهای بزرگ مانند Limassol و Nicosia بهتر است، اما در شهر های Paphos و Larnaca هنوز سطح غذا پایین تر است و وقتی که شما نمی دانید کجا بروید، پیدا کردن رستورانی خوب در آنجا مشکل تر است.

 

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

 

حمام آفرودیت

 

محبوبیت این مکان بر اساس افسانه ای است که الهه زیبایی برای حمام کردن به اینجا آمده است که جزء بهترین جاهای دیدنی قبرس و خب این درست است یا نه، در حقیقت، این یک گودال کوچکی است که از آب هایی که در آن غوطه ور می شود، به وجود آمده است. امروزه به نظر می رسد فقط کبوتران هستند که در آن حمام می کنند. چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد. اگر می خواهید عکس بگیرید، ممکن است این امر دشوار باشد زیرا سایه های تاریک ایجاد شده توسط درختان روی عکس اثر میگذارند. توصیه من این است که از آن بگذرید.

 

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

 

تالاب آبی و ساحل لارا

 

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

3 مکان تفریحی شگفت انگیز در قبرس

 

یک دو چرخه اجاره کنید و به شبه جزیره Akamas که یکی از معروف ترین سواحل در ساحل لارا است و یکی از جاذبه های گردشگری قبرس و مناطق دیدنی قبرس، بروید . Nissi Beach یا Fig Tree Bay را فراموش کنید! می توانید ساحل شنی خیره کننده و آب فیروزه ای رنگی در بیابان های اطراف ببینید و از آن لذت ببرید. تنها چیزی که شرکت ها گردشگری به شما معرفی می کنند شبکه های لاک پشتی در اطراف لبه های ساحل است. از آنجا، به سمت راست به وسط شبه جزیره ای که در طرف دیگر است یعنی به Lagoon Blue بروید.

مطمئنا، شما همچنین می توانید با یک قایق با گردشگران دیگر به آنجا بروید، Blue Lagoon مانند ساحل های دیگری که در جزیره دیده می شوند به نظر نمی رسد. شن و ماسه سفید در زیر پا، صخره های سنگی شیب دار بر روی لبه ها و آب های فیروزه ای در هر جایی که نگاه می کنید.

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.