کلیسای سنت لازاروس لارناکا یکی از معروف ترین جاهای دیدنی قبرس که گردشگران تور قبرس را مجاب به ثبت نام می کند.. یک نهاد مذهبی مهم در شهر لارناکا که در قرن 9 بعد از میلاد مسیح ساخته شد.. آگیوس لازاروس حدود 30 سال در لارناکا (معروف به کیتیون) زندگی کرد و اسقف کیتیون شد.. بعد از مرگ در این کلیسای سنت لازاروس قبرس به خاک سپرده شد.. “Agios Lazaros” در میدان اصلی لارناکا ، در قرن هفتم توسط امپراطور لئو ساخته و در قرن 17 بازسازی شد..

کلیسای سنت لازاروس لارناکا

کلیسای سنت لازاروس لارناکا

این کلیسا یکی از بهترین مکان های دیدنی لارناکا چهار گنبد بر فراز شبستان دارد و سقف آن با چهار ستون دوتایی پابرجاست.. در یکی از ستونها منبر قرار دارد و با طلا تزیین شده است.. در ستونی دیگر یک مجسمه نقره و عکسی از سنت لازاروس وجود دارد.. همچنین در اینجا نقاشی های تاثیر گذاری از ویرجین و کودک، سنت جورج و اژدها دیده می شود..

کلیسای سنت لازاروس قبرس

کلیسای سنت لازاروس قبرس

و یک راه پله به سمت آرامگاه سنت لازاروس (هر چند بقایای آن که شاید لازاروس باشد بعدها به قسطنطنیه و مارسی منتقل شد).. برخی مردم قبرس بر این باورند که کلیسای سنت لازاروس با قبری خالی می باشد و جسد سنت لازاروس”Saint Lazarus” در فرانسه به خاک سپرداه شده است. در حیاط کلیسا موزه بیزانس قرار دارد که مجموعه ای از مجسمه ها و آثار مذهبی را به نمایش می گذارد..

آگیوس لازاروس قبرس

آگیوس لازاروس قبرس

صومعه لازاروس در منطقه کوهستانی لارناکا، در روستای والوا، در نزدیکی روددخانه مارونی واقع شده است.. اینجا شامل کلیسا، صومعه و دیگر ساختمانهای مذهبی می باشد..در این کلیسا با طاق نوک تیز و رواق های جانبی ترکیبی از سبک بیزانس و گوتیک به کار برده شده است.. در دیوارهای شمالی و جنوبی دو نقاشی بزرگ از آژیوس جورجیوس و آگیوس میناس قرار دارد..

کلیسای لازاروس قبرس

کلیسای لازاروس قبرس

آدرس کلیسا سنت لازاروس:

آگیوس لازاروس، میدان اصلی لارناکا

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.