شبه جزیره آکاماس در پافوس، بهشتی پنهان در قبرس یکی از زیباترین دیدنی های قبرس اروپایی (قبرس جنوبی) می باشد.. شبه جزیره آکاماس “Akamas Peninsula”در شمال غربی قبرس، زیبایی منحصر به فردی اما شکننده دارد.. شکننده چون از تنها مناطق ساحلی جزیره قبرس می باشد که بکر و دست نخورده باقی مانده.. شکننده چون در معرض نابودی ست..

شبه جزیره آکاماس قبرس

شبه جزیره آکاماس قبرس

آکاماس (به یونانی: Ακάμας) تا سال 2000 توسط ارتش بریتانیا و نیروی دریایی برای تمرینات نظامی استفاده می شد.. در انتهای جنوبی شبه جزیره، شهر پگیا و در شمال شرقی، شهر پلیس قرار دارد.. این شبه جزیره فوق العاده برای پیاده روی، کوهنوردی، دوچرخه سواری ایده آل است.. اگر حوصله پیاده روی ندارید، میتوانید در تورهای گردشگری با قایق از پافوس و لکی ثبت نام کنید.. با توجه به ماهیت کوهستانی شبه جزیره آکاماس جاده ای وجود ندارد که به قلب شهر بروید..

شبه جزیره آکاماس پافوس

شبه جزیره آکاماس پافوس

اگر کوه پیمایی در طبیعت مدیترانه از ورزش های مورد علاقه شماست، تنگه آواکاس در شبه جزیره آکاماس با مناظر خیره کننده در انتظار شماست.. سواحل دیدنی، صخره های شیب دار، مزارع مرکبات، و چندین دره سرسبز در اینجا وجود دارد که آواکاس چشمگیرترین آنهاست.. اهمیت شبه جزیره آکاماس به خاطر قرار گرفتن در برنامه حفاظتی دریای مدیترانه توسط اروپاست..

شبه جزیره آکاماس قبرس اروپایی

شبه جزیره آکاماس قبرس اروپایی

پارک ملی شبه جزیره آکاماس

پارک ملی آکاماس در سواحل غربی قبرس، یکی از زیباترین بخش های جزیره به شمار می رود.. این منطقه با مساحت 230 کیلومتر مربع، شامل دره ها، تنگه ها و سواحل شنی بی نظیر می شود.. تنوع حیات وحش در اینجا برای محیط زیست مدیترانه حیاتی ست.. 39 گونه گیاه بومی قبرس، 160 گونه از پرندگان، 12 نوع پستاندار، 20 گونه از خزندگان و 16 نوع پروانه در این منطقه خیره کننده دیده می شود.. لاکپشت های دریایی در سواحل این شبه جزیره تخم گذاری می کنند.. به دلیل وجود گونه های گیاهی و جانوری نایاب ، آکاماس به یکی از 22 منطقه بومزادی اروپا تبدیل شده است..

شبه جزیره آکاماس قبرس جنوبی

شبه جزیره آکاماس قبرس جنوبی

 

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.