در مورد آثار باستانی در قبرس هیچ کمبودی وجود ندارد و کوریون باستان قبرس جنوبی در لیماسول گل سر سبد این آثار تاریخی می باشد.. کوریون “Ancient Kourion”  موقعیتی رمانتیک در صخره های ساحلی دارد و با نمایی خیره کننده از شهر و مدیترانه به مکانی جادویی تبدیل شده است.. مکانی بزرگ و وسیع که معروف ترین بخش آن تئاتر و مجلس اوستولیوس می باشد.. اگر وقت کافی دارید، سری هم به کلیسای زیبای بیزانس با ستونها و کفپوش موزاییک بزنید..

کوریون باستان لیماسول

کوریون باستان لیماسول

کوریون باستانی تاریخ بی نظیر یونان با نمای خیره کننده ای از دریا را ترکیب می کند.. کوریوم یک مکان تاریخی در نزدیکی لیماسول، قبرس جنوبی که ریشه های روم باستان و عصر بیزانس را دارد.. خرابه های کوریون تاریخچه دوران نوسنگی، حمایت ایرانیان از قبرس در قرن پنجم، و شکست الکساندر کبیر از ایرانیان در قرن پنجم را به تصویر می کشد..

کوریون باستانی در قبرس

کوریون باستانی در قبرس

امروزه، گردشگران تور قبرس در بازانده های ساختمانهای رومی و بیزانسی، بناها و سازه های تاریخی ساکن می شوند.. مثل تئاتر باستانی که ظرفیت 3500 تماشاگر را دارد، بازار رومی با حمام های عمومی، خانه آشیل با کفپوش موزاییک و ورزشگاه گلادیاتوری که قدمتش به قرن چهارم میلادی برمی گردد.. شهر پادشاهی باستانی کوریون واقع بر روی صخره ها، مشرف به سواحل قبرس جنوبی، یکی از برجسته ترین جاهای دیدنی جزیره قبرس به شمار می رود.. بر لبه این صخره خرابه های کلیسای بیزانس و یک چشمه زیبا قرار گرفته در قرن چهارم میلادی این شهر باستانی بر اثر زلزله نابود شد..

کوریون باستان لیماسول قبرس

کوریون باستان لیماسول قبرس

تپه کوریون یکی از خیره کننده ترین دیدنیهای لیماسول، نمایشگاهی از دوران باستان قبرس می باشد.. در اینجا ساختمان های بزرگ، موزاییک ها و مجسمه های دیدنی وجود دارد.. کوریون را در اولویت سفر خود به قبرس جنوبی قرار دهید.. اگر به صنعت موزاییک و کاشی علاقمندید،باید بدانید تپه کوریون یکی از جالب ترین مناطق در نزدیکی کاخ اوستولیوس را ارئه می کند..

موزاییک های کوریون باستان

موزاییک های کوریون باستان

آدرس کوریون باستان

20 کیلومتری غرب لیماسول، سواحل قبرس جنوبی

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.