سالامیس باستان قبرس،محل خرابه های مرمرین و کوریون باستان از بهترین جاهای دیدنی قبرس شمالی به شمار می رود.. پرسه زدن در بین خرابه های سالامیس، تاریخ غنی قبرس را جلوی چشم می اورد.. مجسمه های بدون سر بزرگ هلنی که توسط مسیحیان متعصب به این روز افتاده اند، در مرکز ویرانه های سالامیس قرار دارد.. دو خرابه از کلیساهای بیزانس در میان رازیانه های وحشی و علف های هرز خودنمایی می کند.. سالامیس باستان “Ancient Salamis” در قبرس شمالی گردشگران تور قبرس را به خود جذب می کند و شما طی سفری یک روزه از نیکوزیا می توانید به آنجا بروید..

سالامیس باستان قبرس

سالامیس باستان قبرس

خرابه های شهر باستانی سالامیس یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های گردشگری قبرس، مکانی مناسب برای قدم زدن و آشنایی با تاریخ باستانی قبرس می باشد.. در اینجا تورهای گردشگری با اتوبوس برگزار می شود و شما می توانید از دیدنی آثار باستانی و تاریخی این منطقه لذت ببرید..

شهر تاریخی سالامیس

شهر تاریخی سالامیس

در سالامیس باستان یک آمفی تئاتر، خرابه های معبد، خانه ها و ساختمان های مدنی نیز وجود دارد.. بیشتر توریست ها برخی از بهترین دیدنیهای سالامیس را از دست می دهند مثل موزاییک های فوق العاده و معبد زئوس.. ممکن است در سال های بعد آثار باستانی و قدیمی زیاد دیگری نیز در اینجا کشف شود..

شهر باستانی سالامیس

شهر باستانی سالامیس

اگر به تاریخ و مکانهای تاریخی علاقمندید، به سالامیس بروید و به عکاسی از بازمانده های تاریخی بپردازید.. همانطور که در جنوب قبرس ، کوریون باستان قرار دارد در قبرس شمالی نیز سالامیس باستان وجود دارد.. خرابه های یک شهر رومی-یونانی وسیع که درست در کنار ساحل شنی در شمال فاماگوستا واقع شده است.. این مکان گردشگری قبرس تا حدودی نادیده گرفته شد چون تقسیم بندی جزیره قبرس صورت گرفت.. با این وجود این بنای تاریخی موقعیتی جادویی دارد..

سالامیس باستان قبرس شمالی

سالامیس باستان قبرس شمالی

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.