رستوران آندریا پافوس “Andria Reataurant Paphos” یکی از بهترین رستوران های قبرس واقع در محیط روستایی از خلیج مرجانی، آشپزی اصیل و غذاهای لذیذ قبرس را ارائه می کند و غذاهایی مثل استیک، ماهی، مرغ و غذاهای گیاهی لذیذ سرو می کند.. تمامی مواد لازم برای آشپزی از بازارهای محلی پافوس به اینجا آورده می شود و تازه ترین سبزیجات و ماهی ها برای طبخ غذا استفاده می شود.. آندریا یک رستوران خانوادگی در قبرس می باشد که در اینجا میتوانید با آشپزی سنتی قبرس و شیوه سنتی زندگی مردم محلی آشنا شوید..

رستوران آندریا در پافوس

رستوران آندریا در پافوس

این رستوران واقع در خلیج مرجانی پافوس، قبل از اینکه ساخته شود یک باغ انگور بوده و نسل به نسل به نوادگان خانواده اندریا رسیده است.. امروزه رستوران آندریا نسبت به قبل بزرگتر و بهتر شده و لذیذترین غذاها را سرو می کند.. غذاخوری آندریا خوشمزه ترین غذاهای دریایی که تاکنون خورده اید را طبخ می کند و از تازه ترین مواد استفاده می شود که از بازارهای محلی و جهانی گلچین شده اند..

رستوران آندریا در پافوس قبرس

رستوران آندریا در پافوس قبرس

آندریا مجهز به سیستم تهویه می باشد و محوطه ای برای افراد سیگاری ندارد بنابراین حتی در گرمای تابستان می توانید در فضایی فوق العاده از غذا لذت ببرید.. کارکنان رستوران با رفتاری صمیمانه ، تجربه ای لذت بخش را برای شما رقم خواهند زد..

کبابی اندریا قبرس

کبابی اندریا قبرس

منوی بین المللی رستوران، انواع سلیقه ها را راضی خواهد کرد.. اگر گوشتخوار باشید، عاشق استیکی می شوید که در کوره زغالی پخته شده و با سس های محلی آغشته شده است.. یا میتوانید یکی از غذاهای دریایی و محلی رستوران را سفارش دهید.. کبابی آندریا در پافوس، در تمام طول روز باز است و صبحانه، قهوه، نهار، میان وعده غذایی، فست فود و شام سرو می کند..

رستوران اندریا در قبرس

رستوران اندریا در قبرس

آدرس رستوران آندریا

قبرس، پافوس، خلیج مرجانی

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.