آب و هوای مدیترانه ای قبرس به این معناست که جزیره از آب و هوای گرم و خشک در تابستان و خنک و مرطوب در زمستان برخوردار است.. با توجه به سلیقه خود می توانید در تور قبرس بهترین فصل برای سفر به قبرس انتخاب کنید..بهترین زمان سفر به قبرسlookdown

بهار در قبرس

بهار، بهترین وقت سفر به قبرس

بهار، بهترین وقت سفر به قبرس

فصل بهار در جزیره قبرس به طور عمده خشک (بدون باران زیاد) و نسبتا خنک می باشد.. در این گوشه دنیا، فصل ها کمی متفاوت با سایر نقاط دنیاست.. به طور مثال فصل بهار با اولین هفته فوریه آغاز می شود.. اگر می خواهید صبح و بعدازظهر به پیاده روی بروید و از هوا لذت ببرید، به استخر بروید یا در ساحل آفتاب بگیرید، بهترین زمان برای سفر به قبرس فصل بهار است..

تابستان در قبرس

تابستان، بهترین وقت سفر به قبرس

تابستان، بهترین وقت سفر به قبرس

تابستانهای طولانی قبرس در کنار سواحل به آسانی می گذرد.. تابستان از اول ماه می تا اواخر اکتبر، آسمانی صاف، هوایی مطبوع و نسیم خنک به دنبال دارد.. اگر میخواهید فصل تابستان را در کنار ساحل و زیر آفتاب بگذرانید یا به تور قایق سواری در اطراف جزیره بروید، ضدآفتاب یادتان نرود! از اول صبح تا آخر روز آفتاب سنگینی می تابد..

پاییز در قبرس

پاییز، بهترین وقت سفر به قبرس

پاییز، بهترین وقت سفر به قبرس

پاییز در قبرس از اوایل اکتبر آغاز می شود.. تابستان آرام و بی سر و صدا می رود و دمای هوا کمی کاهش پیدا می کند.. پاییز در جزایر مدیترانه ای آغاز کاهش فصل گردشگری می باشد..

زمستان در قبرس

زمستان، بهترین وقت سفر به قبرس

زمستان، بهترین وقت سفر به قبرس

زمستان در قبرس دمای خنک تری به همراه دارد و بارش باران از ماه دسامبر تا اوایل فوریه ادامه دارد.. این فصل از سال، لو سیزن در جزیره قبرس را به همراه دارد و گردشگران کمتری به قبرس می روند.. در عوض فصل خلوت ترین برای کشف اماکن تاریخی قبرس می باشد.. نگران نباشید.. در این فصل هم روزهای آفتابی و فصل مناسب برای سفر به قبرس است.. اگر آب و هوای خنک را به گرم ترجیح می دهید، ماه نوامبر و دسامبر، بهترين زمان براي سفر به قبرس می باشند..

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.