آبشارهای قبرس در نقاط  مختلف این جزیره پراکنده شدند ولی چشمگیر ترین و بی نظیرترین آبشارها را در کوه های ترودوس خواهید یافت..اگرچه این آبشارها، در مقایسه با آبشارهای معروف دنیا، کوچکتر هستند ولی نمای دیدنی و جنگل های سرسبز آن را از همتایان خود متایز می سازد..

آبشار کالدونیا لیماسول

آبشار کالدونیا لیماسول

آبشار کالیدونیا در روستای پلترس در کوهستان ترودوس، یکی از بلندترین آبشارهای قبرس  و مکان های دیدنی قبرس می باشد که آبهای آن از ارتفاعی 12 متری به پایین می ریزد.. آبشار کالدونیا با جنگل های سرسبز در منطقه ای زیبا احاطه شده و نمای نفسگیری دارد..

آبشار کالدونیا در روستای پلترس

آبشار کالدونیا در روستای پلترس

در اینجا یک مسیر پیاده روی 3 کیلومتری وجود دارد که طی کردن آن حدود 2 ساعت زمان می برد.. یادتان باشد کفش مناسب بپوشید! کودک و بزرگسال می تواند این مسیر را برود ولی برای بچه های کوچک زیاد مناسب نیست.. در راه این آبشار زیبا، انواع گونه های گیاهی را خواهید دید.. یک مسیر جادویی و فوق العاده بی نظیر که میتوانید از هوا و طبیعت و صدای پرندگان لذت ببرید.. برخی بر این باورند که این آبشار اسمش را از نام یک پرنده گرفته شده که در فصل تابستان و بهار آواز می خواند و برخی دیگر می گویند که نام یک گردشگر اسکاتلندی ست که در سفر به قبرس برای رفع خستگی به دنبال مکانی برای استراحت بوده و این مکان را کشف کرده است..

آبشار کالدونیا قبرس

آبشار کالدونیا قبرس

کالدونیا یکی از معروف ترین آبشارهای قبرس با ارتفاع 1330 متر در شمال روستای پنو پلترس می باشد.. این آبشار که هر ساله هزاران گردشگر را جذب می کند، با صدای فوق العاده شنیدنی آب و پرندگان از داخل جنگل شما را به سمت خود فرا می خواند..علاوه بر پیاده روی و قدم زدن در مسیرهای سرسبز و بی نظیر این آبشار، میتوانید از روی سنگ ها رد شوید و به نزدیکی درختان کاج بروید و جسارت خود را بسنجید!

آبشار کالدونیا در ترودوس قبرس

آبشار کالدونیا در ترودوس قبرس

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.