قبرس جزیره عشق، با آبهای نیلگون دریای مدیترانه شرقی و مناظر فوق العاده زیبا انتظار شما را می کشد.. امروزه قبرس به دو بخش تقسیم شده: قبرس یونان و قبرس ترک.. این جزیره با تاریخی شگفت انگیز و تا حدودی آشفته، مکانهای تاریخی قابل توجهی دارد.. از کلیساهای بیزانس گرفته تا مقبره های فنیقی و ویرانه های رومی..

مناظر دیدنی قبرس شامل کوه های پوشیده از کاج، تاکستان های سرسبز، سواحل بکر و البته آب و هوای مدیترانه ای، پکیج کاملی برای سفر به قبرس در نوروز می باشد..نیکوزیا پایتخت کشور قبرس، شهری تاریخی و رمانتیک بین بخش ترکی و یونانی قبرس قرار دارد.. در این شهر میتوان دو فرهنگ مختلف را تجربه نمود.. در تور قبرس ثبت نام کنید و ماه عسل رمانتیک در قبرس را رقم بزنید..

نیکوزیا در قبرس

نیکوزیا

لیماسول، رمانتیک ترین مقصد گردشگری برای ماه عسل

اشعه های طلایی خورشید، آبی لاجوردی دریا، مناظر سرسبز و رویایی ، لیماسول را به رمانتیک ترین مرکز گردشگری در سراسر قبرس تبدیل می کند.. هتل ساحلی آماتوس با ارائه خدمات بی نظیر، رمانتیک ترین گزینه برای زوج های جوان و بهشتی آرامش بخش می باشد.. هتلی 5 ستاره که عظمت شهر زیبای لیماسول را دوچندان می سازد.

لیماسول در قبرس

لیماسول

اگر میخواهد ماه شما “عسلی” تر شود، پس در تور ترکیبی قبرس ویژه ماه عسل ثبت نام کنید که به شما این امکان را می دهد تا لحظاتی عاشقانه تر در کنار معشوق خود داشته باشید و ماه عسل افسانه ای در قبرس را رقم بزنید..

هتل رمانتیک در قبرس برای ماه عسلی رویایی

یکی از رمانتیک ترین هتل های قبرس، هتل ساحلی آماتوس می باشد که با چشم انداز خیره کننده اطرافش، دل زوج های جوان را می برد.. در این هتل می توانید لحظاتی عاشقانه با نیمه گمشده تان رقم بزنید..

ماه عسل در قبرس

ساحل قبرس

در کنار سواحل طلایی قبرس قدم بزنید و سری هم به غذاخوری های ساحلی بزنید.. زیر نور ماه یک شام رمانتیک را برای عشقتان سفارش دهید و یا به سالن های آبگرم قبرس بروید و تجربه ای تکرار نشدنی رقم بزنید..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.