عاشق چلپ چلوپ و اب بازی هستید؟ همه ما وقتی دمای هوا زیاد میشه، ترجیح میدهیم به جایی خوش آب و هوا و سرسبز برویم.. پس بهتر است بدانید جزیره زیبای قبرس چیزی فراتر از سواحل شنی می باشد..

یکی از بکرترین جاذبه های گردشگری قبرس، طبیعت سرسبز و باشکوه ترودوس و آبشارهای بی نظیر آن می باشد.. این آبشارها شاید از نظر اندازه نسبت به سایر آبشارهای دنیا کوچک باشند ولی به این معنا نیست که زیبا نیستند.. این آبشارها که در قلب جزیره قبرس واقع شدند، مسیرهای زیبایی را باید طی کنید تا به آن برسید..

در اینجا سه تا از باشکوه ترین آبشارهای ترودوس را معرفی میکنیم که باید از آن بازدید کنید.. تنها چیزی که لازم دارید یک جفت کفش راحتی و حس کنجکاوی ست!! 🙂

 

1.آبشار کالدونیا

آبشار کالدونیا

آبشار کالدونیا قبرس

کالدونیا معروف ترین آبشارهای قبرس در ارتفاع 1330 متری شمال روستای پنو پلترس می باشد که آب از ارتفاع 13 متری به پایین می ریزد.. هر سال هزاران گردشگر برای شنیدن صدای آب در وسط جنگل به اینجا سفر می کنند.. زمانی یک گردشگر اسکاتلندی به اینجا سفر کرده و گویا این آبشار وی را به یاد شهری در کشور خود به نام کالدونیای باستان انداخته.. از آن به بعد این آبشار را کالدونیا نامیدند..

از دو مسیر میتوانید به این ابشار برسید.. یکی از رودخانه کریوس پوتاموس در نزدیکی اقامتگاه سلطنتی ترودوس و دیگر از پیسلون دنترون در نزدیکی روستای پلترس..

2.آبشار میلومری

آبشار میلومری قبرس

آبشار میلومری قبرس

شاید آبشار کالدونیا معروف ترین آبشار قبرس باشد ولی شاه همه آبشارها، میلومری ست که از رتفاع 20 متری به زمین می ریزد.. از وجود این آبشار خبر نداشتید؟ شاید به این دلیل که قبلا دسترسی به این آبشار سخت بود و به تازگی جاده ای به سمت آن به وجود آمده.. در اینجا پیاده روی زیادی لازم نیست پس اگر تمایلی به پیاده رفتن ندارید، این بهترین گزینه برای شماست..

3.آبشار چانتارا

آبشار چانتارا قبرس

آبشار چانتارا قبرس

بازدید از این آبشار واقع در بستر رودخانه ترودیتیسا در شمال روستای فینی که با جنگلهای ترودیتیسا احاطه شده، یک روز فوق العاده را برای شما رقم خواهد زد.. در اینجا میتوانید از مناظر فوق العاده این ابشار 8 متری لذت ببرید و ریلکس کنید.. برخی می گویند نام این آبشار از کلمه “آندارا” به معنای “سر و صدای آب” گرفته شده..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.