رستوران ژاپنی هوکایدو در آیانپا  “Hokkaido Japanese Restaurant” یکی از ارزان ترین رستوران های قبرس، علاوه بر اینکه یک رستوران خوب ژاپنی در قبرس می باشد، نمایشی تفریحی نیز به شمار می رود.. کارکنان رستوران حین طبخ و سرو غذاهای سنتی ژاپنی، حرکات نمایشی انجام می دهند.. غذاهایی مثل برنج، سوشی و نودل تازه در منوی شرقی این رستوران هوکایدو در شهر آییا ناپا قبرس، گردشگران آسیایی تور قبرس را به خود جذب می کند.. در چند قدمی میدان معروف آییا ناپا، هوکایدو در قلب قبرس واقع شده است..

رستوران ژاپنی هوکایدو در آیانپا قبرس

رستوران ژاپنی هوکایدو در آیانپا قبرس

هوکایدو یک رستوران نیمه “سلف سرویس” می باشد و با بیشتر رستورانهایی که تابحال رفتید، متفاوت است.. ساشیمی و برنج این رستوران را حتما امتحان کنید! سوشی این رستوران طعم فوق العاده و قیمت مناسبی دارد.. خرچنگ و سیر، سوسیس و سیب زمینی و میگو این رستوران غذای محبوب در بین طرفداران غذای دریایی می باشد که فوق العاده ارزان است..

رستوران ژاپنی هوکایدو قبرس

رستوران ژاپنی هوکایدو قبرس

هوکایدو با سرو طیف وسیعی از لذیذترین غذاهای ژاپنی از غذاهای سنتی مثل سوپ گرفته تا سالاد و پیش غذا، ساشیمی و سوشی، رول مخصوص سرآشپز، جوجه، میگو، استیک، سبزیجات و انواع غذاهای دیگر بهترین انتخاب می باشد.. همچنین در اینجا می توانید غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید و ببرید.. هدف کارکنان این رستوران به جا گذاشتن خاطره ای خوب برای شماست..

رستوران هوکایدو ایانپا

رستوران هوکایدو ایانپا

قبل از سفارش غذا مطمئن شوید که میتوانید  همه انچه سرو می شود را بخورید.. چون ممکن است طرفدار برخی غذاهای تند یا دریایی نباشید.. این سوشی فروشی هوکایدو غذاهای سنتی و مدرن ژاپنی را سرو می کند که شاید حتی در خود ژاپن اینقدر لذیذ طبخ نشود!!

رستوران هوکایدو قبرس

رستوران هوکایدو قبرس

آدرس رستوران هوکایدو

قبرس، آیانپا، آیاس ماوریس 35، رستوران ژاپنی هوکایدو

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.