شهر زیبای گیرنه در قبرس شمالی“Kyrenia Town North Cyprus” یکی از زیباترین شهرهای قبرس شمالی می باشد که هنوز مثل دوران عثمانی بندر باقی مانده است.. قلعه گیرنه مشرف به بندر بزرگ شرقی، نمایی بی نظیری از شهر را به شما ارائه می کند که گردشگران تور قبرس را محسور می کند.. اگر در اطراف اسکله بروید، در کوچه های پر پیچ و خم آن خانه های ویرانه چوبی زیادی را می بینید.. به کافه های روبروی بندر بروید و پا روی پا بیاندازید و در رویای این منظره زیبا غرق شوید!

گیرنه در قبرس شمالی

گیرنه در قبرس شمالی

گیرنه (به یونانی: Κερύνεια) شهری در سواحل قبرس شمالی که به خاطر بندر تاریخی و قلعه گیرنه معروف است.. این شهر بعد از جنگ تروا توسط آخاپوس از پلوپونیز تاسیس شد.. گیرنه مرکز اقتصادی و فرهنگی ست و پایتخت قبرس شمالی به شمار می رود.. در گیرنه هر سال فستیوال فرهنگ و هنر برگزار می شود که صدها شرکت کننده هنرمند دارد..

گیرنه در قبرس

گیرنه در قبرس

گیرنه یکی از پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری قبرس شمالی، بندر خیره کننده ای با جمعیت 22000 نفر دارد.. قدم زدن در کنار ساحل گیرنه، قایق سواری و گشت گذار در خلیج، بالا رفتن از قله عسلی رنگ قلعه بیزانس و زل زدن به قایق های ماهیگیری در آب از تفریحات این منطقه هستند..صبح زود قبل از اینکه فروشندگان و دوره گردها پیدایشان شود، به قدم زدن در کوچه پس کوچه های زیبای این شهر قدیمی در آغوش بندر بپردازید..

بندر گیرنه قبرس شمالی

بندر گیرنه قبرس شمالی

بندر دلفریب گیرنه با اب و هوای دلپذیر، کوه های سرسبز و جنگل های انبوه نسبت به سایر مناطق قبرس، مسافران بیشتری را به خود جذب می کند.. اگر به قبرس سفر می کنید، حداقل یک روز را در این شهر دیدنی و زیبا سپری کنید..

گیرنه یکی از معروف ترین ديدنيهاي قبرس شمالي، به جز بندر و قلعه، جاذبه های دیدنی بسیاری در کوچه های باریکش دارد.. کلیسای آنگلیکان، کافر پاشا کامی، گورستان عثمانی و کلیسای کریسوپولیتیسا، مزوه هنری کوچک و موزه فرهنگی و بازارهای بی نظیر گیرنه از سایر دیدنیهای مذهبی و تاریخی گیرنه به شمار می روند..

شهر گیرنه قبرس شمالی

شهر گیرنه قبرس شمالی

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.