بزرگ ترین فرودگاه جزیره و میتوان گفت شلوغ ترین و پر رفت آمد ترین فرودگاه های شهر زیبا و توریستی لارناکا که این فرودگاه در ۴ کیلومتری جنوب غربی شهر قرار گرفته است. لازم به ذکر است که امکانات و تجهیزات مناسب و با کیفیتی در بخش پروازی و ترمینال این فرودگاه مورد استفاده قرار گرفته است، در ادامه این بخش از سری مقالات درباره فرودگاه بین المللی لارناکا قبرس خواهیم پرداخت.

 

فرودگاه بین‌المللی لارناکا قبرس

فرودگاه بین‌المللی لارناکا قبرس

 

فضای اصلی و بزرگ فرودگاه به ۳ بخش برای هواپیما های معمولی ، هواپیما های کوچک و هواپیما های بخش خصوصی تقسیم شده است. ترمینال اصلی فرودگاه که به باند پرواز نیز می تواند متصل شود، یک ترمینال مدرن می باشد و در سال ۲۰۰۹ میلادی کار خود را آغاز نموده است. از سال ۱۳۸۸ همکاری این فرودگاه با فرودگاه امام خمینی شهر تهران آغاز شد و طی آن ۲۵ پرواز با جا به جا کردن ۲۹۵۹ نفر مسافر و ۹۱۰۳ کیلو گرم بار انجام شده است. همه این پرواز ها توسط شرکت های ایرانی صورت گرفته اند.

 

شرکت های هواپیمایی که با فرودگاه بین المللی لارناکا قبرس همکاری می کنند :

ایر بلتیک ، پیدا ، هلوتیک ایرویز ، بلویا ، گرمنوینگس ، بلوو ایر ، ایر برلین ، اگین ایرلاینز ، نوروژین ایر اینترنشتال ، نوروژین ایر شاتل ، پلیتا ایر ، امیریتس و کندر فلوگدیسنت.

 

فرودگاه بین‌المللی لارناکا قبرس

فرودگاه بین‌المللی لارناکا قبرس

 

فرودگاه هایی که به بانکوک از طریق این فرودگاه پرواز مستقیم انجام می دهند:

فرودگاه بین المللی ملکه عالیا امان ، فرودگاه آتن ، فرودگاه بازل ، فرودگاه آمستردام ، فرودگاه بحرین ، فرودگاه بیروت ، فرودگاه آرلاندا استکهلم ، فرودگاه بارسلون ، فرودگاه بلگراد ، فرودگاه بین المللی بیرمنگام ، فرودگاه بریستول ، فرودگاه ام آر استفانیک براتیسلاوا ، فرودگاه بین المللی بلفاست ، فرودگاه بوداپست و فرودگاه بروکسل.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.