روستای فریبنده لفکارا در لارناکا در 38 کیلومتری جنوب غربی لارناکا یکی از لذت بخش ترین دیدنی های کشور قبرس، پر از عمارت ها با معماری زیبا، کافه های عجیب و جالب و مغازه های دیدنی می باشد.. شهرت لفکارا ” Lefkara Village” از آنجا آغاز می شود که لئوناردو داوینچی در سال 1481 یک رومیزی گلدوزی شده بزرگ از این روستا خرید و آن را به محراب کلیسای میلان اهدا کرد..

روستای لفکارا قبرس

روستای لفکارا قبرس

لفکارا (به یونانی: Λεύκαρα)جاییست که هنر قلابدوزی قبرس شکل گرفت که شهرتش از مرزهای قبرس فراتر رفته و در تمامی کشورهای اروپایی زبانزد است.. در واقع لفکارا رفاه اقتصادی امروز خود را به همین هنر قلابدوزی (لفکاریتیکا) و صنایع دستی نقره مدیون است..این روستا در دامنه کوه های ترودوس در 650 متری از سطح دریا، فاصله 45 کیلومتری از نیکوزیا، 30 کیلومتری فرودگاه لارناکا و 12 کیلومتری بزرگراه نیکوزیا-لیماسول قرار دارد.. لفکارا به دلیل رطوبت کم و دمای معتدل، بهترین مرکز گردشگری در تابستان می باشد..

روستای زیبا لفکارا لارناکا

روستای زیبا لفکارا لارناکا

لفکارا در لغت به معنای “کوه های سفید” می باشد و به دو بخش “پانو لفکارا” و “کاتو لفکارا” (لفکارا بالا و پایین) تقسیم می شود.. این روستا حدود 1000 نفر جمعیت دارد.. هر سال در 13 و 14 سپتامپر یک نمایشگاه مذهبی به مناسبت بزرگداشت عیسی مسیح در اینجا برگزار می شود.. لفکارا در طول دوره اشغال توسط ونتیان، به عنوان اقامتگاهی تابستانی برای خانواده های سلطنتی استفاده می شد..

روستای لفکارا لارناکا

روستای لفکارا لارناکا

میتوانید در خیابان های سنگفرش شده قدم بزنید و از معماری منحصر به فردش دیدن کنید.. در کاتو لفکارا می توانید از کلیسای زیبای مایکل دیدن کنید.. نقاشی های دیواری این کلیسا متعلق به قرن 12 می باشد..در مرکز شهر لفکارا با مردم محلی روبرو می شوید که در کافی شاپ سنتی مشغول گپ زدن هستند.. در خیابانها نیز زنانی را خواهید دید که مشغول گلدوزی کردن و فروش صنایع دستی هستند..

روستای لفکارا در لارناکا قبرس

روستای لفکارا در لارناکا قبرس

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.