آبشار کالدونیا که در دو کیلومتری شمال پلترس واقع شده، بلندترین آبشار قبرس به شمار می رود ولی آبشار میلومریس در پلترس “Millomeris Waterfalls”، یکی از ديدني هاي قبرس، تقریبا چندین متر از آن بلندتر است.. آب در ابشار میلومری از یک ارتفاع 15 متری به پایین می ریزد.. از آنجایی که دسترسی به این ابشار سخت است، گردشگران کمتر از وجود آن اطلاع دارند و برای بازدید به آنجا می روند..

آبشار میلومریس پلترس

آبشار میلومریس پلترس

آبشار کالدونیا طبیعت سرسبز و زیبایی برای پیاده روی و پیک نیک دارد ولی آبشار میلومری بهترین گزینه برای بازدید از یک معجزه طبیعی ست.. نام این آبشار از دو کلمه یونانی میلو (مرطوب) و مری (مکان) گرفته شده.. جاده آبشار میلومری تقریبا چند سال پیش افتتاح شد و امروزه به مکانی فوق العاده برای توریست ها تبدیل شده..

آبشار کالدونیا در ترودوس

آبشار کالدونیا در ترودوس

این آبشار 15 متری میلومری، زیباترین آبشار قبرس، 1200 متر بالاتر از سطح دریا در دامنه های جنوبی کوه المپوس در رشته کوه های ترودوس قرار دارد.. تا چند سال اخیر، میلومریس چندان معروف نبود، چون موقعیت مناسب و قابل دسترسی برای گردشگران نداشت.. اما با بهبود جاده میلومری هر روز گردشگران بیشتری را به خود جذب می کند.. استخری فوق العاده در زیر آبشار وجود دارد که گزینه ای عالی برای روزهای گرم تابستان می باشد..

آبشار میلومری در روستای پلترس

آبشار میلومری در روستای پلترس

هر چند میلومریس به اندازه آبشارهای کالدونیا در ترودوس شناخته شده نیست، ولی نمایی فوق العاده خیره کننده دارد و ارزش بازدید را دارد.. بر اساس افسانه ها، این ابشار محل حمام آفرودیت، خدای زیبایی و آدونیس بوده..

ویژگی های آبشارهای میلومری

مکانی فوق العاده برای فرار از گرما و خلوت تر نسب به آبشارهای کالدونیا می باشد..

اگر عاشق پیاده روی در مسیرهای زیبا هستید، از جاده پلترس به سمت این آبشار حرکت کنید..

آب آبشار حتی در اواسط تابستان جریان دارد و البته نمای تاثیرگذارتری در زمستان دارد..

یک ون در این مکان به فروش بستنی می پردازد که میتواند در گرمای تابستان فوق العاده لذت بخش باشد..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.