آقا و خانم گوگاکیس، صاحبان رستوران چینی پاگودا در لیماسول، چندین رستوران دیگر در شهرهای نیکوزیا و لیماسول افتتاح کرند تا غذای چینی و ژاپنی را به اهالی قبرس و گردشگران تور قبرس ارائه کنند.. این رستورانها غذاهایی با کیفیت فوق العاده و ترکیبی از آشپزی مدرن و سنتی ارائه می کنند.. رستوران پاگودا لیماسول یکی از رستوران های قبرس با سرویس دهی حرفه ای، دکوراسیون منحصر به فرد و فضایی دوستانه بهترین انتخاب می باشد..

رستوران چینی پاگودا در لیماسول

رستوران چینی پاگودا در لیماسول

رستوران چینی پاگودا در لیماسول “Pagoda Chinese Restaurant, Limassol” به دلیل موفقیت بزرگ، چندین شعبه در شهرهای قبرس دارد که اولین شعبه این رستورانهای زنجیره ای پاگودا در لیماسول افتتاح شد.. یک رستوران فوق العاده لوکس با طراحی چشمگیر که طرفداران زیادی دارد..

رستوران چینی پاگودا لیماسول

رستوران چینی پاگودا لیماسول

غذای رستوران پاگودا توسط آشپزهای باتجربه چینی طبخ می شود که رمز و راز آشپزی چینی را خوب می دانند! کارکنان رستوران همیشه رفتاری صمیمی و گرم با مشتریان دارند و سرویس بی عیب و نقصی به میهمانان ارائه می کنند..

رستوران چینی پاگودا لیماسول قبرس

رستوران چینی پاگودا لیماسول قبرس

رستوران پاگودا که در لغت به معنای بتکده می باشد، بهترین غذاهای چینی و ژاپنی را با مواد غذایی تازه آماده می کند.. پیش غذاهای این رستوران اشتهای شما را باز می کند و با طعم لذیذ غذای اصلی شگفت زده می شوید.. یکی از ویژگی های این رستوران قیمت ارزان غذاها می باشد.. غذایی خوشمزه و در عین حال ارزان!

رستوران پاگودا لیماسول

رستوران پاگودا لیماسول

 

آدرس رستوران چینی پاگودا

آمبلاکیون 30، گرماسویا، لیماسول، قبرس

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.