رستوران غذای دریایی پیکسیدا نیکوزیا ، یکی از بهترین رستوران های قبرس نیکوزیا، ماهی تازه و انواع غذای دریایی را سرو می کند.. غذاهای درجه یک و برجسته منوی غذای این رستوران صدف، هشت پا با سرکه، و اره ماهی می باشند.. و البته سینی مزه ماهی نیز یکی از گزینه های خوب منو است که شامل 19 غذای مختلف می شود و همه آنها از ترکیبات تازه محلی در جزیره قبرس تهیه شده اند.. پیکسیده”pyxida restaurant nicosia” به خاطر جو دوستانه و گرمی که دارد و قیمتهای مقرون به صرفه همیشه شلوغ است و یکی از بهترین رستورانهای غذای دریایی قبرس به شمار می رود..

رستوران پیکسیدا نیکوزیا

رستوران پیکسیدا نیکوزیا

در آغاز پتروس جورجیو و کریستروفر تصمیم به ساخت ماهی فروشی پیکسیدا گرفتند و هیچوقت فکر نمی کردند به این موفقیت دست پیدا کنند.. آنها با غذای خوب، فضای صمیمی و قیمت ارزان و معقول در بین اهالی قبرس و گردشگران تور قبرس به شهرت رسیدند..

پیکسیدا به عنوان یکی از  بهترین رستورانهای غذای دریایی در نیکوزیا، بهترین گزینه برای غذا خوردن بعد از بازدید از موزه قبرس می باشد.. یکی از رستورانهای ارزان قبرس در نیکوزیا که غذاهای دریایی آن را باید امتحان کنید..

رستوران پیکسیدا قبرس

رستوران پیکسیدا قبرس

این رستوران یکی از بهترین رستوران های  قبرس شمالی با فضایی صمیم و محیطی کلاسیک در قلب شهر نیکوزیا با انواع طعم های لذیذ، حتی مشتریان پر توقع را سورپرایز می کنند.. به نظر من سوپ ماهی این رستوران فوق العاده لذیذ است.. طعم بی نظیر غذاها زبان شما را بند می آورد! این رستوران ماهی پیکسیدا در نیکوزیا مکانی ایده آل برای ملاقات های تجاری، قرارهای عاشقانه و یا قرار ملاقات با دوستان می باشد..

رستوران پیکسیدا نیکوزیا قبرس

رستوران پیکسیدا نیکوزیا قبرس

از همه بهتر اینکه یک شعبه از این رستوران خوب در لیماسول قبرس نیز افتتاح شده است.. در اسکله دریایی معروف لیماسول این رستوران مثل ستاره می درخشد.. نمای بی نظیر، غذای فوق العاده و دکوراسیون جذاب.. مطمئنم از این رستورانهای زنجیره ای پیکسیدا لذت خواهید برد..

رستوران پیکسیدا نیکوزیا قبرس

رستوران غذای دریایی پیکسیدا در نیکوزیا

 

آدرس رستوران پیکسیدا

مناندرو پنجم، نیکوزیا، قبرس

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.