یکی از زیباترین خرابه های مدیترانه، قلعه سنت هیلاریون گیرنه در قبرس شمالی می باشد که در روزگاران قدیم سنگر جنگ های صلیبی و خانه اسطوره های افسانه ای زیادی بوده است.. این قلعه st hilarion castle که در بین رشته کوه های شهر گیرنه واقع شده، دسترسی آسانی به نیکوزیا دارد.. اتاقک های زیادی داخل کوه ها ساخته شده که اگر از مسیر مارپیچ آن بالا بروید، میتوانید نمای فوق العاده ای از جزیره را ببینید.. اگر تصمیم دارید فقط از یک قلعه در شهر گیرنه در قبرس شمالی دیدن کنید، قلعه سنت هیلاریون را انتخاب کنید..

قلعه سنت هیلاریون گیرنه

قلعه سنت هیلاریون گیرنه

قلعه سنت هیلاریون شهر گیرنه در قبرس با طبیعت زیبا و خیره کننده، آرامش محض تجربه بی نظیری برای گردشگران تور قبرس رقم خواهد زد.. سنت هیلاریون یکی از باشکوه ترین، محبوب ترین و کامل ترین قلعه های کوهستانی گیرنه به شمار می رود.. این قلعه که بر روی صخره های چشمگیری واقع شده، تاریخ گذشگان را پیش چشم می آورد و الهام بخش قلعه های داستانی پادشاه لودویگ در باواریا و سلطنت جادویی والت دیزنی بوده است..

قلعه سنت هیلاریون قبرس

قلعه سنت هیلاریون قبرس

فصل بهار را برای بازدید از قلعه سنت هیلاریون قبرس انتخاب کنید که از طبیعت گل های وحشی اطراف لذت ببرید.. سنت هیلاریون در اصل یک صومعه متعلق به زاهد سوری گوشه نشین به نام هیلاریون در قرن چهارم بوده است که برای محافظت از جزیره در برابر دزدان دریایی چندین قلعه ساخت.. موقعیت استراتژیک هیلاریون، در بین مناطق کوهستانی گیرنه و نمای بی نظیر دشت ساحلی از سمت شمال بر محبوبیت این بنا افزوده است.. به دلیل حملات مکرر قوم عرب این صومعه به قلعه تبدیل شد..

قلعه سنت هیلاریون در شهر گیرنه

قلعه سنت هیلاریون در شهر گیرنه

این قلعه دارای سه بخش می باشد: بخش پایینی و میانی که در خدمت اهداف اقتصادی و محل اقامت افراد مسلح و نظامی و بخش بالایی که مخصوص خانواده های سلطنتی بوده است.. برج پرنس جان نیز در قلعه بالایی قرار دارد.. کلیسا نیز در بخش میانی قرار دارد..

دژ سنت هیلاریون

دژ سنت هیلاریون

آدرس قلعه سنت هیلاریون

قبرس، قبرس شمالی، شهر گیرنه، جاده نیکوزیا

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.