صنایع دستی ارزشمند، پارچه های گلدوزی شده، طلا و جواهرات، چرم از بهترین سوغاتی های جزیره قبرس می باشند.. این جزیره مدیترانه ای چهار شهر بزرگ دارد : شهر شلوغ پلوغ نیکوزیا که در مرکز قرار دارد، لارناکا، و لیماسول و پافوس در امتداد سواحل قبرس جنوبی قرار دارند.. تمام شهرهای قبرس مراکز خرید فوق العاده ای دارند که خرید تکس فری” Tax Free”  یا بدون مالیات ارائه می کنند، ولی بدون شک پایتخت قبرس یعنی نیکوزیا، بهشت خرید قبرس به شمار می رود..خرید تکس فری در قبرس..

خرید تکس فری در نیکوزیا

مراکز خرید نیکوزیا قبرس

مراکز خرید نیکوزیا قبرس

محله قدیمی نیکوزیا “Nicosia”، در مرکز شهر با دیوارهای قلعه مانند شنی احاطه شده است که بالاتر از آن شهر جدید با فروشگاه ها، کافه ها و مراکز خرید مدرن انتظار شما را می کشد.. خیابان خرید استاسیکراتوس در نیکوزیا بهترین تجربه خرید تکس فری در قبرس را برای شما رقم می زند.. این شهر با وجو اندازه کوچکش، پر از خیابانهای پوشیده از درخت است که سرتاسر آن فروشگاه های با کلاس قرار دارد.. از بوتیک های کوچک مستقل گرفته تا شعبه فرروشگاه های برندهای لوکس بین المللی..

در شاهراه اصلی خیابان ماکاریوس، یک بازار بزرگ به نام سیتی پلازا وجود دارد، در حالی که در خیابان ورجیناس آن مرکز خرید قبرس قرار گرفته و برندهای معروف بین المللی مثل لاکوست، گس، مانگو، سواچ را به فروش می رساند.. فروشگاه بزرگ دیبنهامز نیز در همین نزدیکی می باشد..

خریداران ترجیح میدهند در بازارهای حراجی و بدون مالیات خرید کنند.. بازار سرپوشیده دست فروشان در نیکوزیا یکی از بهترین بازارهای قبرس می باشد.. اینجا میتوان اسباب بازی های عتیقه، لباس دست دوم، مبلمان، کالاهای هنری و صنایع دستی را تهیه کرد.. اگر برای تفریح می روید بازار مونیکیپال (بازار باندابولیا) در نزدیکی مسجد سلیمیه (کلیسای سنت سوفیا) را انتخاب کنید.. غذاهای خیابانی خوشمزه این منطقه را از دست ندهید!

خرید تکس فری در لیماسول

مراکز خرید لیماسول قبرس

مراکز خرید لیماسول قبرس

لیماسول “Limassol” دومین شهر بزرگ جزیره قبرس ، علاوه بر یک مرکز تفریحی، یکی از بهترین مراکز خرید قبرس نیز به شمار می رود.. اگر به دنبال خرید بدون مالیات هستید به لیماسول بروید و هر چیزی از برندهای معروف گرفته تا سوغات را تهیه کنید.. مراکز خرید خیابانی لیماسول عبارتند از خیابان خرید ماکاریوس، خیابان انگزارتیسیاس، و خیابان خرید آگیو آندرو.. همچنین میتوانید بوتیک های کفش و لباس را در مرکز خرید ماکسیموس پلازا لیماسول در خیابان خرید ماکسیموس پیدا کنید.. بازار دستفروشان در نزدیکی بندر قدیمی را از دست ندهید که در روزهای یکشنبه طیف وسیعی از لباس، عطر، جواهرات، موبایل و غیره را می فروشند..

خرید تکس فری در لارناکا

مراکز خرید لارناکا قبرس

مراکز خرید لارناکا قبرس

شهر ساحلی لارناکا “Larnaca” سومین شهر بزرگ قبرس با مراکز خرید بدون مالیات و ارزان در انتظار شماست.. منطقه خرید اصلی لارناکا در خیابان خرید زینونوس کیتیوس پر از فروشگاه هایی ست که برندهای داخلی و خارجی را به فروش می رسانند.. از لباس گرفته تا لوازم آرایشی و مواد غذایی.. در انتهای این خیابان بازار میوه و سبزیجات و سوغات وجود دارد.. بین خیابان رینونوس کیتیوس و خیابان برندهای مروف بین المللی مثل فولی فولی و گس به فروش می رسد.. مرکز خرید صنایع دستی قبرس را در خیابان تمیدوس از دست ندهید!

خرید تکس فری در پافوس

مراکز خرید پافوس قبرس

مراکز خرید پافوس قبرس

پافوس “Paphos” یک شهر ساحلی و تفریحی در جنوب غربی قبرس (قبرس جنوبی)، و پایتخت منطقه پافوس به شمار می رود.. فرصت های خرید تکس فری یا بدون مالیات در پافوس طی 15 سال گذشته بیشتر شده است.. سوپر مارکت ها و مراکز خرید پافوس پر از برندهای درجه یک خارجی می باشند.. یک شعبه از فروشگاه دیبنهامز نیز در این شهر است.. بازار مونیکیپال در خیابا آگورا در شهر قدیمی را فراموش نکنید.. در اینجا پوشاک، جواهرات، کیف های دستی، کالاهای چرمی و سوغات می توانید تهیه کنید..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.