قبرس به عنوان سومین جزیره بزرگ مدیترانه، به اندازه کافی کوچک هست که گردشگران بتوانند سرتاسرش را کشف کنن.. بستگی به خودتون داره که در سفر به قبرس بخواین خودتون رانندگی کنین یا با سرویس های نقلیه عمومی به گردش برین.. قبرس خیابونای تمیز و خلوتی داره که میتونین با یه ماشین کرایه ای و یا موتور به مانور دادن توی خیابوناش بپردازین.. ولی اگه حوصله رانندگی ندارین، بهترین انتخاب وسایل نقلیه عمومی هستش.. با ما باشین تا نکاتی برای گشت و گذار در قبرس بهتون بگیم..

 

1.اتوبوس

اتوبوس در قبرس

اتوبوس در قبرس

خدمات اتوبوس در قبرس جنوبی مکرر و قابل اعتماد هستش.. اتوبوس های قبرس به نظر از رده خارج شده میان ولی به طور کلی امن و راحت هستن.. اتوبوس ها از دوشنبه تا شنبه خدمات رسانی می کنن و ارزانترین وسیله نقلیه هستش.. روزهای یکشنبه اتوبوس نیس ولی میتونین برای مسیرهای طولانی در تورهای خصوصی بین شهری ثبت نام کنین..

2.تاکسی

تاکسی در قبرس

تاکسی در قبرس

حمل و نقل عمومی به اتوبوس و تاکسی سرویس محدود میشه.. قطار و هواپیما در مسیرهای داخلی قبرس شمالی و جنوبی وجود نداره.. چهارراهی لفکوزیا  رو به لارناکا و لیماسول وصل میکنه.. و این شبکه از غرب به پافوس و از شرق به آگیا نپا گسترش یافته.. در قبرس شمالی تنها یک بزرگراه هستش که اونم بین نیکوزیا شمالی و فاماگوستا قرار داره..

3.اتومبیل کرایه

کرایه اتومبیل در قبرس

کرایه اتومبیل در قبرس

ازونجایی که مسافتای قبرس کوتاهه، میتونین با کرایه اتومبیل یا موتورسیکلت به آسونی در اطراف جزیره بگردین.. فقط حواستون باشه ماشین رو قبل از حرکت چک کنین و مطمئن شین بیمه داره.. و جالبتر اینکه توی قبرس اصن ماشین دزد وجود نداره!!

4.دوچرخه

دوچرخه سواری در قبرس

دوچرخه سواری در قبرس

اگه سالم ترین وسیله نقلیه یعنی دوچرخه رو در جزیره قبرس انتخاب کردین، مطمئن باشین تنها نمی مونین.. بیشتر مردم محلی این شیوه ارزان، راحت و سالم رو برای جابجایی و مسافرت انتخاب می کنن.. یادتون باشه تابستون آفتاب اذیتتون میکنه پس دوچرخه رو برای فصل بهار و پاییز و زمستون پیشنهاد می کنم..

5.پیاده روی

پرسه زدن در کوریون باستان

پرسه زدن در کوریون باستان

قبرس یک مکان ایده آل برای پیاده روی در تعطیلات هستش.. در واقع دوستداران طبیعت به خاطر آب و هوای مطبوعش در تمام طول سال به اینجا میان و در بین بناهای باستانی به گردش میپردازن.. تابستان شاید کمی گرم باشه، پس باید لباس و کفشای راحت بپوشین..

6.سواری مفتی!

سواری مفتی

سواری مفتی

مفتی سوار شدن حتی توی کشور خودتون پیشنهاد نمیشه، چه برسه به یه کشور غریبه! با اینحال بضی از مسافرا ریسک می کنن و سوار ماشینای غریبه میشن..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.