تور قبرس یکی از پر طرفدار ترین تورهای اروپایی می باشد که میتواند تطیلاتی فراموش نشدنی برای شما رقم بزند.. فستیوال های رنگارنگ و سرگرم کننده قبرس، برای هر کسی میتونه جذاب باشه.. 5 تا از جالب ترین فستیوال های قبرس را در اینجا معرفی میکنیم تا بتوانید یکی را برای بازدید انتخاب کنید..

 

1.کارنیوال لیماسول

کارنیوال لیماسول

کارنیوال لیماسول

کارناوال لیماسول “Limassol Carnival” معمولا در ماه فوریه یا مارس در سراسر قبرس جشن گرفته می شود و یکی از سنت های مهم قبرس است که دو هفته قبل از دوره ارتدوکس یونانی و عید پاک رومی ها برگزار می شود.. هفته اول به هفته گوشت معروف است و هفته بعد، هفته خوردن گوشت قبل از عید پاک است.. این کارناوال از پنجش شنبه شروع می شود و تا 10 روز ادامه دارد.. در اولین یکشنبه این جشنواره، بچه ها رژه می روند که آواز، بازی، رقص نیز از برنامه هاست..

2.فستیوال اپرا آفرودیت پافوس

فستیوال اپرا آفرودیت پافوس

فستیوال اپرا آفرودیت پافوس

فستیوال اپرا افردویت در پافوس “Aphrodite Opera Festival” یک فستیوال در فضای باز در قلعه قرون وسطی پافوس که از سراسر دنیا برای برگزاری این رویداد موزیکال شرکت می کنند.. این رویداد یک ماه بعد از فستیوال درام یونان باستان ، در ماه سپتامبر برگزار می شود..

3.فستیوال گل آنتستیریا

جشنواره گل قبرس

جشنواره گل قبرس

خیابان های لارناکا و پافوس در ماه می پر از گل های رنگارنگ می شود.. این فستیوال  گل “Anthestiria Flower Festival ” یک جشن بهاره و تولد دوباره می باشد که قدمتش به دوران یونان باستان برمیگردد و با یک رژه و شناور ساختن گل ها در بندر به پایان می رسد..

4.کاتاکلیسموس

جشن آب پاشی در قبرس

جشن آب پاشی در قبرس

کاتاکلیسموس “Kataklysmos” جشن آب پاشی که بیشتر در شهرهای ساحلی قبرس جشن گرفته می شود، جشنواره نوح و طوفان است.. یه جورایی مشابه جشن پنطیکاست یونانی می باشد.. در این مراسم کشیش یک صلیب را به دریا می اندازد و یک غواص آن را برمیگرداند و آن غواص شامل لطف و برکت الهی می شود! معروف ترین جشنوراه ها در لارناکا برگزار می شود.. در بندر پافوس این جشن همراه با مسابقات و روزشهای ابی و کنسرت برگزار می شود.. در بیشتر جاهای دیدین قبرس این جشن بین هفت تا ده روز طول می کشد و با رقص و پایکوبی همراه است..

5.شب شکسپیر

شب شکسپیر در قبرس

شب شکسپیر در قبرس

این رویداد شکسپیر “Shakespearean Nights” در سالن تئاتر کوریون باستان لیماسول برگزار می شود و نمایشنامه ویلیام شکسپیر در آنجا اجرا می شود.. هر سال جمعیت زیادی در آمفی تئاتر مشرف به دریای مدیترانه برای تماشای این نمایش جمع می شوند..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.