کوهستان ترودوس قبرس “Troodos Mountains cyprus” یکی از معروف ترین ديدني هاي قبرس در تپه های جنوب غربی، پر از روستاهای زیبا با خانه های سنتی سنگی و کوچه های سنگفرش شده می باشد.. همچنین شگفت انگیزترین کلیساهای قبرس و صومعه های قبرس را در اینجا خواهید دید که با نقاشی های دیواری قرون وسطی تزیین شده اند.. کلیساهای ترودوس از نظر تاریخی اهمیت زیادی دارند و 9 تای آنها جزو میراث جهانی یونسکو به شمار می روند.. ماشینی کرایه کنید و به تک تک آنها سر بزنید ولی اگر وقت ندارید، کلیسای آرخانگلوس میخائیل در روستای زیبای پدولاس را از دست ندهید!

کوهستان ترودوس در قبرس

کوهستان ترودوس در قبرس

ترودوس (به یونانی: Τρόοδος) یکی از بزرگترین رشته کوه های قبرس و جاهاي ديدني قبرس در مرکز این جزیره به شمار می رود.. بلندترین قله ترودوس، کوه المپوس با ارتفاع 1952 متر می باشد که 4 دامنه برای اسکی دارد.. رشته کوه های قبرس از غرب قبرس شروع می شوند.. در اینجا تفریحگاه های کوهستانی معروفی مثل کلیساها و صومعه های بیزانس در قله کوه و همچنین روستاهای زیبای تردودوس در دره ها وجود دارد..

رشته کوه های ترودوس در قبرس

رشته کوه های ترودوس در قبرس

این منطقه از دوران باستان به دلیل وجود معادن معروف بوده که از اینجا به کشورهای مدیترانه مس صادر می شده است.. در دوره بیزانس به خاطر وجود صومعه ها و کلیساهای زیبا به مرکز هنر بیزانس تبدیل شد..

روستاهای ترودوس در قبرس

روستاهای ترودوس در قبرس

کوه های ترودوس یکی از جاذبه های دیدنی قبرس از نظر زمین شناسی نیز در سراسر دنیا معروف می باشد.. هتل های و رستورانهای روستاهای ترودوس با سرویس دهی عالی در انتظار گردشگران تور گردشگری کوهستان ترودوس می باشد.. در اینجا مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری زیادی وجود دارد که از تفریحات قبرس به شمار می رود..

تردوس قبرس

تردوس قبرس

کوهستان ترودوس در قبرس شمالی از محبوب ترین جاذبه های توریستی قبرس، در زمستان پوشیده از برف می باشد.. دامنه کوه پر از درختان کاج و بلوط طلایی و در دره ها درختان بید دیده می شود.. ترودوس به دلیل چشمه اب بهاری خود معروف است.. کشت میوه های گیلاس، سیب، گلابی، آلو در روستاهای ترودوس قبرس فوق العاده فراوان و با کیفیت می باشد..

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.