یکی از بهترین و برترین پارک آبی های دنیا که برخلاف بقیه پارک آبی ها قدمتی 20 ساله دارد و البته افتخارات خود را در اکثر سال های تلاش و فعالیت خود رقم زده است و بیش از ۲۵ جایزه را از آن خود کرده. با ما همراه  باشید و با واترورلد هیجان انگیزترین پارک آبی در قبرس آشنا شوید و بازی های جذاب و سرسره های خاصش را در میان شمایلی از یونان باستان می بینیم. بازی ها را که از نظر بگذرانید،

 

آشنایی با پارک آبی واترورلد قبرس | WaterWorld Themed Waterpark

پارک آبی واترورلد نه تنها یکی از بهترین پارک های آبی دنیاست، بلکه بزرگ ترین پارک آبی قاره سبز است که در خود امکانات و بازی های به روز و استانداردی را به نمایش گذاشته و بر خلاف تصور، عمری بیش از ۲۰ سال دارد. نام این پارک آبی را در میان لیست ۲۵ پارک آبی برتر دنیا می توان دید و وقتی نگاهی به افتخاراتش بیاندازیم، خواهیم دید که تا به حال بیش از ۲۵ جایزه معتبر را از آن خود کرده است. جالب است بدانید که پارک آبی واترورلد قبرس تا به حال میزبان بیش از ۴.۵ میلیون گردشگر و بازدیدکننده بوده و یکی از جذاب ترین دیدنی های کشور کوچک قبرس محسوب می شود.

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

 

خوشبختانه تمام تفریحات این پارک مختص بزرگسالان نیست و برای کودکان نیز تفریحات ویژه ای تدارک دیده شده است. از آن جمله می توان استخر هیجان آتلانتیس، استخر کودکان پگاسوس و هیجان تروجان را نام برد. البته که هنوز واترورلد هیجان بیش تری در چنته خود دارد و برای دوست داران آدرنالین، پیشنهادهای ویژه ای چون سرسره های کامیکازه، سقوط در آتلانتیس و سقوط ایکاروس را کنار گذاشته است.

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس در حال حاضر ۱۸ بازی و سرسره در پارک واترورلد قبرس وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

 

 

۱) سرسره شیرجه آپولو | Apollo’s Plunge

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

آپولو، خدای خورشید، شما را به ارابه خورشیدگونش راه می دهد و میهمان سواری مهیجش خواهید شد. در این بازی دو نفره، می توانید به همراه خانواده و دوستان خود، مسیری ۱۲۴ متری از پیچش و چرخش را پشت سر بگذارید و بدن خود را برای هیجان بیش تر گرم کنید. برای این سرسره محدودیت قدی وجود ندارد اما کودکان تنها با همراهی بزرگ ترها می توانند از سرسره شیرجه آپولو استفاده کنند.

 

 

۲) سرسره چرخشی ایولوس | Aeolos Whirlpool

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره چرخشی ایولوس، نوع جدید از سرسره های چرخشی است که ابتدا در فضایی قیف شکل سُر خواهید خورد و در انتها با نزدیک شدن به مجرای سرسره، به درون استخر خواهید افتاد. این سرسره یکی از بازی هایی است که نباید هیجانش را از دست بدهید.

 

 

۳) سرسره ارابه شکار | Chariot Chase

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

با سرسره ارابه شکار، با سر به تعقیب هیجان و سرعت بروید و دقایقی را در کنار دوستانتان بگذرانید و ببنید برنده این سرسره هفتاد متری کیست.

در نهایت برنده سرسره های ارابه ران، زودتر از باقی به درون استخر هیجان آتلانتیس وارد می شود. جالب است بدانید که این سرسره یکی از نخستین سرسره های چندتایی در خارج از ایالت متحده آمریکا می باشد.

 

 

سرسره سقوط در آتلانتیس | Drop to Atlantis

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

حالا وقت آن است که دُز هیجان را بالا ببریم و برویم در دل ماجراجویی! سرسره سقوط در آتلانتیس در نوع خود کاملا منحصر به فرد است و تنها سرسره در دنیاست که به همراه جلوه های نوری، صوتی و بصری می باشد. در این سرسره سه نفره، با سرعت به پایین سُر خواهید خورد و در طول راه پیچش و بالا و پایین های متفاوتی را تجربه خواهید کرد. پس از یک بار امتحان این سرسره، بارها و بارها به سراغش خواهید رفت.

اگر قلب تان ضعیف است، این سرسره را انتخاب نکنید.

 

 

۵) سرسره مجرای فایتون | Phaethon’s Flume

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

 

سرسره مجرای فایتون، مسیر پر پیچ و مهیج دیگری است که در انتها شما را با پرتاب به درون استخر دنبال می کند. این سرسره درست در کنار سرسره شیرجه آپولو قرار دارد.

 

 

۶) استخر موج پوزئیدون | Poseidon’s Wave Pool

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

استخر موج پوزئیدون، یعنی با یکی از هیجان انگیزترین استخرهای خاورمیانه طرف هستید. سیستم موج ساز این استخر به گونه ای است که درون استخر به ناگاه می بینید که مقابل موجی یک متری قرار دارید. جزیره های موضوعی، آبفشان ها، بقایای باستانی و یونانی، این استخر را به جایی متتفاوت و بی نظیر در کل پارک آبی و کشور قبرس بدل می کند.

 

 

۷) حمام آفرودیت 

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

 

درست در کنار استخر موج پوزئیدون، استخری مخصوص بزرگسالان تعبیه شده که حمام آفرودیت نام دارد. می توانید بر روی نیمکت های حبابی درون استخر قدری دراز بکشید و زمانی را برای آرامش پس از طوفان هیجان ها اختصاص بدهید و اجازه بدهید فوران آب، بدن شما را ماساژ دهد.

آفرودیت، الهه یونانی عشق و زیبایی است که تندیسش را به همراه آبشار و آبنماهای حریمش خواهید دید.

 

 

۸) رودخانه ادیسه | River Odyssey

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

وقتش شده که بعد از این همه هیجان، کمی استراحت کنید و به بدن تان فرصت بدهید تا برای باقی روز انرژی کسب کند. یکی از تیوپ های پارک آبی را بردارید، درونش بنشینید وخود را به جریان آرام رودخانه ادیسه بسپارید.

 

 

۹) سرسره های ماری | Serpentine Slides

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های تیتان، مدوسا و هیدرا سرسره های ماری شکلی هستند که با پیچ و خم های فراوان خود به استقبال شما می آیند و شما را برای ۱۵۰ متر همراهی می کنند. این سرسره ها را از دست ندهید! می توانید سرسره تیتان را با دوستانتان تجربه کنید، چاله ای سیاه را در سرسره مدوسا پشت سر بگذارید و بدون تیوپ به سراغ سرسره هیدرا بروید.

 

 

۱۰) سرسره سقوط ایکاروس | The Fall of Icarus

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

بعد از کمی استراحت آماده هیجان دیگری باشید! از سرسره پر شیب ایکاروس پایین بروید و در سرسره مقابلش با سرعت بالا بروید!

البته همه هیجان ایکاروس به همین جا ختم نمی شود و بار دیگر پایین و بالای دیگری را پیش از فرود آمدن در استخر تجربه خواهید کرد.

 

 

۱۱) سرسره نبرد هرکول | The Quest of Heracles

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

حالا می رسیم سر وقت یکی از هیجان انگیزترین سرسره های پارک آبی واترورلد که جزء جاهای دیدنی های قبرس است.

سرسره نبرد هرکول، دو سرسره ماری شکل، پر شیب و البته با پیچش های بسیار و پشت سر هم است که لحظه ای به شما امان نمی دهد و هیجان مُداومی را به شما تزریق می کند!

 

 

۱۲) سرسره های کامیکازه | Kamikaze Slides

 

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

سرسره های پارک آبی واترورلد قبرس

دو سرسره معرکه و پرسرعت با آغوش باز به استقبال دوست داران هیجان می آیند. سرسره های با شیب های زیاد و پیچ های نفس گیر که با نام های سرعت نور و آذرخش شناخته می شوند و درست در کنار هم قرار دارند.

این دو سرسره که ارتفاعی نزدیک ۲۰ متر دارند، مشتری های مخصوص و شجاع می طلبند و خوشبخانه محدودیت سن ندارند. اگر دنبال هیجان هستید، سرسره سرعت نور را به هیچ وجه از دست ندهید. سرسره ای ۷۵ متری، با شیب بسیار زیاد و زاویه نسبتا قائمه که رو دست نداره!

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.